SuperStar

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–90 oraz 1 SuperStar z zakresu 1–90

WłochySzansa na główną wygraną: 1 do 56 035 316 700Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 10 paź 2026
2641536169794139
Jackpot
41 500 000 €
Godziny
11
Minuty
36
Sekundy
00
Kup bilet

Statystyki: SuperStar

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla SuperStar z 1939 losowań.

Liczby główne 1–90

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 2 maj 2015. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 1222: 1293: 1134: 1235: 1236: 1507: 1308: 1289: 13910: 13011: 12512: 11113: 11414: 12415: 13416: 13117: 13518: 12819: 13420: 13221: 13122: 12923: 12324: 11625: 13826: 11527: 11828: 14629: 12630: 12631: 12832: 13533: 12934: 13335: 12436: 10637: 12838: 12939: 13340: 14041: 13742: 14343: 13944: 11945: 14946: 12647: 13848: 13149: 13950: 10951: 13252: 14753: 10654: 12455: 13956: 12757: 12058: 13259: 13660: 13261: 12162: 12563: 13664: 11665: 14266: 14067: 11468: 15069: 12170: 9571: 13072: 13773: 13574: 12675: 12576: 12777: 13578: 12279: 14280: 15281: 13682: 12883: 13984: 11985: 15186: 14687: 12388: 12189: 13090: 117
Oczekiwane przy równych szansach

SuperStar 1–90

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 2 maj 2015. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 222: 273: 264: 265: 326: 277: 148: 199: 1810: 2111: 3412: 2413: 1914: 1915: 1616: 2117: 1918: 1719: 2220: 2221: 2422: 2023: 2124: 2325: 1426: 2227: 1828: 1429: 1830: 2231: 2732: 2333: 1234: 1535: 2236: 2137: 1838: 1539: 2340: 2441: 2342: 2043: 1844: 2545: 2746: 2147: 2648: 2649: 3250: 2451: 3052: 3153: 2254: 2255: 1656: 2457: 2458: 1659: 2560: 1761: 1962: 2463: 1564: 2565: 2266: 1767: 1668: 1869: 2770: 2471: 1672: 2473: 2174: 2075: 2076: 1677: 2678: 1979: 3080: 3381: 1782: 2883: 2184: 2085: 2186: 1787: 1788: 1589: 2390: 18
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

2712182885

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

214958808788

Suma 6 liczb

Średnia 274,5. Połowa losowań mieści się w przedziale 231–316.

60: 190: 5120: 23150: 98180: 170210: 264240: 339270: 353300: 338330: 192360: 94390: 44420: 17450: 1

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 241 nieparz.: 1682 nieparz.: 4623 nieparz.: 6044 nieparz.: 4785 nieparz.: 1726 nieparz.: 31

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 7,3 razy.

38218
182518
338018
198217
68016
356516
398916
526616
1615
55915
67315
96815
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 56 035 316 700. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,706, SuperStar p = 0,354. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)Trafiono: SuperStar3+ trafień
Gorące liczby0,420,7%0,22%
Zaległe liczby0,4071,8%0%
Liderzy wszech czasów0,3690,4%0,22%
Typowy kształt0,3981,1%0,22%
Częste pary0,4130,9%0,44%
Losowy wybór (teoria)0,41,1%0,31%

Jak czytać statystyki SuperStar

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 2 maj 2015, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad SuperStar. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 129,3 na każdą liczbę główną.