South Africa Daily Lotto

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–36

Republika Południowej AfrykiSzansa na główną wygraną: 1 do 376 992Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 11 paź 2026
1012222934
Jackpot
500 000 ZAR
Godziny
12
Minuty
36
Sekundy
09
Kup bilet

Statystyki: South Africa Daily Lotto

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla South Africa Daily Lotto z 1770 losowań.

Liczby główne 1–36

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 1 gru 2021. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 2542: 2563: 2474: 2635: 2436: 2577: 2588: 2559: 25610: 28311: 26012: 23013: 23914: 26815: 24216: 24517: 24118: 23019: 22220: 23821: 24922: 22623: 25324: 22125: 26326: 24127: 25028: 26229: 21930: 23931: 24832: 24033: 24134: 23235: 24136: 238
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

141621232531

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

3411263335

Suma 5 liczb

Średnia 91,3. Połowa losowań mieści się w przedziale 76–106.

20: 230: 1340: 3550: 8060: 17370: 23280: 28890: 315100: 273110: 166120: 121130: 45140: 20150: 7

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 441 nieparz.: 2502 nieparz.: 5973 nieparz.: 5754 nieparz.: 2635 nieparz.: 41

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 28,1 razy.

111443
253643
42542
103442
22041
42641
102541
141741
262841
21140
3840
32840
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 376 992. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,775. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)3+ trafień
Gorące liczby0,720,89%
Zaległe liczby0,6490,22%
Liderzy wszech czasów0,7020,67%
Typowy kształt0,6870,67%
Częste pary0,7131,11%
Losowy wybór (teoria)0,6941,27%

Jak czytać statystyki South Africa Daily Lotto

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 1 gru 2021, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad South Africa Daily Lotto. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 245,8 na każdą liczbę główną.