Set for Life (UK)

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–47 oraz 1 Liczba dodatkowa z zakresu 1–10

Wielka BrytaniaSzansa na główną wygraną: 1 do 15 339 390Tylko wyniki
Ostatnie losowanie · 8 paź 2026
15192026391
Jackpot
3 600 000 GBP
Dni
02
Godziny
11
Minuty
35
Oficjalna strona

LottaGo nie sprzedaje tej loterii. Losy sprzedaje Allwyn: sprawdź, czy możesz grać tam, gdzie mieszkasz. 18+.

Inne loterie online

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 244 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    8152432342
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 8, 15, 24, 32, 34.
  2. 2
    182026281
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 1, 8, 20, 26, 28.
  3. 3
    52538404410
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 5, 25, 38, 40, 44.
  4. 4
    13151824325
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 13, 15, 18, 24, 32.
  5. 5
    291536459
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 107 w środkowej połowie dawnych losowań: 2, 9, 15, 36, 45.
Najlepsze ogółem1 z 5
8152432342

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 8, 15, 24, 32, 34.

Dynamika2 z 5
182026281

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 1, 8, 20, 26, 28.

Liczby na czasie3 z 5
52538404410

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 5, 25, 38, 40, 44.

Stabilne liczby4 z 5
13151824325

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 13, 15, 18, 24, 32.

Zrównoważony zakład5 z 5
291536459

Najwyżej oceniane liczby z sumą 107 w środkowej połowie dawnych losowań: 2, 9, 15, 36, 45.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

1413263032

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

3825344546
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 15 339 390. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,764, Liczba dodatkowa p = 0,596. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 144 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Liczba dodatkowa3+ trafień
Gorące liczby0,5169,3%0,69%
Zaległe liczby0,53713%0,93%
Liderzy wszech czasów0,5129,7%0,69%
Typowy kształt0,5398,1%0%
Częste pary0,5428,8%0,93%
Losowy wybór (teoria)0,53210%0,58%

Jak działa Set for Life (UK)

Set for Life (UK) to loteria (kraj: Wielka Brytania). Każdy zakład ma 5 liczb głównych od 1 do 47 oraz 1 Liczba dodatkowa od 1 do 10. Losowania prowadzi Allwyn. Losowania odbywają się: poniedziałek i czwartek. Jeden zakład kosztuje 1,50 GBP (cena sprawdzona 13 paź 2026). Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 15 339 390. Obecny jackpot to 3 600 000 GBP, a najbliższe losowanie zamyka się 15 paź 2026.