Powerball Australia

Wybierz 7 liczb z zakresu 1–35 oraz 1 Powerball z zakresu 1–20

AustraliaSzansa na główną wygraną: 1 do 134 490 400Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 8 paź 2026
7810121519207
Jackpot
100 000 000 AUD
Dni
02
Godziny
11
Minuty
36
Kup bilet

Statystyki: Powerball Australia

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla Powerball Australia z 443 losowań.

Liczby główne 1–35

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 19 kwi 2018. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 872: 903: 934: 875: 836: 897: 1018: 779: 10310: 8611: 10112: 9313: 7814: 9415: 8616: 9117: 10218: 9519: 9420: 9221: 8522: 9223: 9324: 8525: 8926: 7827: 8728: 8829: 7830: 9431: 7032: 9433: 7734: 8735: 82
Oczekiwane przy równych szansach

Powerball 1–20

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 19 kwi 2018. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 152: 313: 254: 275: 156: 277: 238: 149: 2210: 2711: 2612: 1313: 2114: 1715: 2316: 1817: 2218: 2619: 2520: 26
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

11114151930

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

4525303133

Suma 7 liczb

Średnia 124,2. Połowa losowań mieści się w przedziale 106–141.

45: 160: 1175: 2990: 61105: 83120: 111135: 71150: 48165: 24180: 2195: 2

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 41 nieparz.: 112 nieparz.: 583 nieparz.: 1364 nieparz.: 1355 nieparz.: 816 nieparz.: 177 nieparz.: 1

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 15,6 razy.

92230
172028
72527
22526
111726
121826
93225
273025
11724
2724
31424
41824
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 134 490 400. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,929, Powerball p = 0,239. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 7)Trafiono: Powerball3+ trafień
Gorące liczby1,3874,7%10,22%
Zaległe liczby1,3336%12,22%
Liderzy wszech czasów1,3916%12%
Typowy kształt1,3695,1%12,44%
Częste pary1,5164,7%16,89%
Losowy wybór (teoria)1,45%12,48%

Jak czytać statystyki Powerball Australia

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 19 kwi 2018, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad Powerball Australia. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 88,6 na każdą liczbę główną.