LottoStar

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–52 oraz 1 Liczba dodatkowa z zakresu 1–10

Stany ZjednoczoneSzansa na główną wygraną: 1 do 25 989 600Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 10 paź 2026
191621232
Jackpot
2 200 000 USD
Dni
01
Godziny
14
Minuty
36
Kup bilet

Statystyki: LottoStar

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla LottoStar z 979 losowań.

Liczby główne 1–52

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 2 mar 2019. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 1112: 913: 924: 1005: 1066: 897: 878: 1099: 9810: 9911: 8712: 10013: 7714: 9415: 10416: 9617: 9118: 8719: 9320: 7621: 9322: 8923: 9524: 9525: 9526: 9127: 9628: 7629: 9530: 10331: 9732: 9633: 8934: 9435: 10936: 9937: 8938: 9339: 9040: 9341: 9442: 9843: 8744: 8845: 9446: 9747: 10048: 9049: 8250: 9451: 10952: 98
Oczekiwane przy równych szansach

Liczba dodatkowa 1–10

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 2 mar 2019. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 952: 923: 1054: 1175: 986: 907: 918: 1009: 9210: 99
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

1822273146

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

61117282946

Suma 5 liczb

Średnia 132,1. Połowa losowań mieści się w przedziale 109–153.

45: 760: 1975: 7390: 91105: 147120: 179135: 180150: 130165: 84180: 43195: 22210: 3225: 1

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 181 nieparz.: 1522 nieparz.: 3213 nieparz.: 3074 nieparz.: 1605 nieparz.: 21

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 7,4 razy.

13517
323617
455117
122716
154616
193516
12415
52415
104715
124015
11014
11814
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 25 989 600. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,983, Liczba dodatkowa p = 0,718. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Liczba dodatkowa3+ trafień
Gorące liczby0,5139,8%0,44%
Zaległe liczby0,47812%0,44%
Liderzy wszech czasów0,4629,1%0%
Typowy kształt0,46411,1%0%
Częste pary0,44410,2%0,44%
Losowy wybór (teoria)0,48110%0,43%

Jak czytać statystyki LottoStar

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 2 mar 2019, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad LottoStar. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 94,1 na każdą liczbę główną.