Lotto Texas

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–54

Stany ZjednoczoneSzansa na główną wygraną: 1 do 25 827 165Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 10 paź 2026
303541465051
Jackpot
9 000 000 USD
Dni
01
Godziny
14
Minuty
36
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 1510 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    51530313241
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 5, 15, 30, 31, 32, 41.
  2. 2
    183132384154
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 18, 31, 32, 38, 41, 54.
  3. 3
    32235485053
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 3, 22, 35, 48, 50, 53.
  4. 4
    252731414451
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 25, 27, 31, 41, 44, 51.
  5. 5
    52128303446
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 164 w środkowej połowie dawnych losowań: 5, 21, 28, 30, 34, 46.
Najlepsze ogółem1 z 5
51530313241

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 5, 15, 30, 31, 32, 41.

Dynamika2 z 5
183132384154

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 18, 31, 32, 38, 41, 54.

Liczby na czasie3 z 5
32235485053

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 3, 22, 35, 48, 50, 53.

Stabilne liczby4 z 5
252731414451

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 25, 27, 31, 41, 44, 51.

Zrównoważony zakład5 z 5
52128303446

Najwyżej oceniane liczby z sumą 164 w środkowej połowie dawnych losowań: 5, 21, 28, 30, 34, 46.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

122731323941

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

569384853
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 25 827 165. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,353. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)3+ trafień
Gorące liczby0,7022,22%
Zaległe liczby0,7041,11%
Liderzy wszech czasów0,6841,11%
Typowy kształt0,6441,56%
Częste pary0,6642%
Losowy wybór (teoria)0,6671,41%

Jak działa Lotto Texas

Lotto Texas to loteria (kraj: Stany Zjednoczone). Każdy zakład ma 6 liczb głównych od 1 do 54. Losowania prowadzi Texas Lottery Commission. Losowania odbywają się: poniedziałek, środa i sobota. Jeden zakład kosztuje 1,00 USD (cena sprawdzona 13 paź 2026). Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 25 827 165. Obecny jackpot to 9 000 000 USD, a najbliższe losowanie zamyka się 14 paź 2026.