France Loto

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–49 oraz 1 Liczba szczęścia z zakresu 1–10

FrancjaSzansa na główną wygraną: 1 do 19 068 840Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 10 paź 2026
4172246494
Jackpot
2 000 000 €
Dni
01
Godziny
12
Minuty
36
Kup bilet

Statystyki: France Loto

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla France Loto z 1385 losowań.

Liczby główne 1–49

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 28 wrz 2015. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 1312: 1383: 1554: 1355: 1456: 1577: 1438: 1439: 14310: 14311: 12412: 14413: 15414: 12515: 14816: 14617: 13818: 13819: 13320: 13421: 13522: 15723: 12624: 14425: 14026: 15027: 13428: 14729: 14330: 15431: 16432: 13533: 11734: 15335: 14336: 15037: 13338: 14239: 13540: 13341: 15042: 13843: 12144: 14545: 13946: 14647: 14548: 14449: 145
Oczekiwane przy równych szansach

Liczba szczęścia 1–10

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 28 wrz 2015. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 1352: 1473: 1344: 1375: 1366: 1297: 1558: 1239: 14410: 145
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

101618303848

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

192427283341

Suma 5 liczb

Średnia 124,9. Połowa losowań mieści się w przedziale 103–146.

15: 130: 245: 2060: 5175: 10990: 182105: 229120: 265135: 217150: 165165: 87180: 42195: 14210: 1

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 311 nieparz.: 1982 nieparz.: 4763 nieparz.: 4224 nieparz.: 2225 nieparz.: 36

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 11,8 razy.

71124
162623
42222
63522
313622
314022
61521
163521
23020
71220
173020
192920
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 19 068 840. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,963, Liczba szczęścia p = 0,77. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Liczba szczęścia3+ trafień
Gorące liczby0,46710,7%0,44%
Zaległe liczby0,5539,3%0,67%
Liderzy wszech czasów0,5098,7%0,44%
Typowy kształt0,51310,7%0%
Częste pary0,4919,3%0,22%
Losowy wybór (teoria)0,5110%0,51%

Jak czytać statystyki France Loto

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 28 wrz 2015, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad France Loto. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 141,3 na każdą liczbę główną.