Vikinglotto

Kies 6 getallen uit 1–48 en 1 Bonusgetal uit 1–5

NoorwegenKans op de hoofdprijs: 1 op 61.357.560Alleen uitslagen
Laatste trekking · 7 okt 2026
111313234441
Jackpot
NOK 43.000.000
Dagen
01
Uren
10
Minuten
35
Officiële website

LottaGo verkoopt deze loterij niet. Loten worden verkocht door Norsk Tipping: controleer of je mag spelen waar je woont. 18+.

Andere loterijen online

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 122 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    1892031344
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 1, 8, 9, 20, 31, 34.
  2. 2
    1692526342
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 1, 6, 9, 25, 26, 34.
  3. 3
    1220303339431
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 12, 20, 30, 33, 39, 43.
  4. 4
    912171835365
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 9, 12, 17, 18, 35, 36.
  5. 5
    120233144453
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 164 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 20, 23, 31, 44, 45.
Algemene top1 van 5
1892031344

Getallen met de hoogste totaalscore: 1, 8, 9, 20, 31, 34.

Trend2 van 5
1692526342

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 1, 6, 9, 25, 26, 34.

Achterstallige getallen3 van 5
1220303339431

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 12, 20, 30, 33, 39, 43.

Stabiele getallen4 van 5
912171835365

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 9, 12, 17, 18, 35, 36.

Evenwichtige rij5 van 5
120233144453

Hoogst scorende getallen met som 164 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 20, 23, 31, 44, 45.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

179343536

Achterstallig

Langst niet getrokken

81720303339
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 61.357.560. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,34, Bonusgetal p = 0,961. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 61 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)Bonusgetal geraden3+ treffers
Hete getallen0,78114,2%1,64%
Achterstallige getallen0,73820,2%4,37%
Aller tijden koplopers0,84220,2%4,37%
Typische vorm0,73818,6%1,64%
Vaak voorkomende paren0,7118,6%1,64%
Willekeurige keuze (theorie)0,7520%1,98%

Vikinglotto winstkans: hoe groot is je kans?

Bij Vikinglotto kies je 6 nummers uit 1–48 en 1 Vikingnummer uit 1–5. Je kans op de jackpot is daarmee 1 op 61.357.560 per rooster. Heb je de 6 nummers goed maar mis je het Vikingnummer, dan was je kans 1 op 15.339.390. Getrokken wordt er op woensdag: zo was het bij elke trekking die LottaGo sinds juni 2024 heeft vastgelegd.

De pot hierboven staat in Noorse kronen (NOK), omdat de datapartner van LottaGo de Noorse cijfers doorgeeft. LottaGo verkoopt geen Vikinglotto-roosters: dit spel staat op de site als "Alleen uitslagen".