SuperStar

Kies 6 getallen uit 1–90 en 1 SuperStar uit 1–90

ItaliëKans op de hoofdprijs: 1 op 56.035.316.700Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
2641536169794139
Jackpot
€ 41.500.000
Uren
11
Minuten
36
Seconden
02
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 1.939 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    18264180828741
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 18, 26, 41, 80, 82, 87.
  2. 2
    28295058598568
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 28, 29, 50, 58, 59, 85.
  3. 3
    21317087889049
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 21, 31, 70, 87, 88, 90.
  4. 4
    18284142798533
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 18, 28, 41, 42, 79, 85.
  5. 5
    19254554828350
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 308 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 19, 25, 45, 54, 82, 83.
Algemene top1 van 5
18264180828741

Getallen met de hoogste totaalscore: 18, 26, 41, 80, 82, 87.

Trend2 van 5
28295058598568

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 28, 29, 50, 58, 59, 85.

Achterstallige getallen3 van 5
21317087889049

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 21, 31, 70, 87, 88, 90.

Stabiele getallen4 van 5
18284142798533

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 18, 28, 41, 42, 79, 85.

Evenwichtige rij5 van 5
19254554828350

Hoogst scorende getallen met som 308 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 19, 25, 45, 54, 82, 83.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

2712182885

Achterstallig

Langst niet getrokken

214958808788
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 56.035.316.700. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,706, SuperStar p = 0,354. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)SuperStar geraden3+ treffers
Hete getallen0,420,7%0,22%
Achterstallige getallen0,4071,8%0%
Aller tijden koplopers0,3690,4%0,22%
Typische vorm0,3981,1%0,22%
Vaak voorkomende paren0,4130,9%0,44%
Willekeurige keuze (theorie)0,41,1%0,31%

Hoe SuperStar werkt

SuperStar is een loterij uit Italië. Elke rij heeft 6 hoofdgetallen van 1 tot 90 plus 1 SuperStar van 1 tot 90. De trekkingen worden georganiseerd door Sisal. De trekkingen vinden plaats op dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag. De kans op de jackpot met één rij is 1 op 56.035.316.700. De huidige jackpot is € 41.500.000 en de volgende trekking sluit op 13 okt 2026.