New York Lotto

Kies 6 getallen uit 1–59

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 45.057.474Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
1419343953588
Jackpot
US$ 10.200.000
Dagen
01
Uren
15
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 1.105 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    142031444955
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 14, 20, 31, 44, 49, 55.
  2. 2
    152931385256
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 15, 29, 31, 38, 52, 56.
  3. 3
    5639414455
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 5, 6, 39, 41, 44, 55.
  4. 4
    142531333453
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 14, 25, 31, 33, 34, 53.
  5. 5
    1319384458
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 163 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 3, 19, 38, 44, 58.
Algemene top1 van 5
142031444955

Getallen met de hoogste totaalscore: 14, 20, 31, 44, 49, 55.

Trend2 van 5
152931385256

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 15, 29, 31, 38, 52, 56.

Achterstallige getallen3 van 5
5639414455

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 5, 6, 39, 41, 44, 55.

Stabiele getallen4 van 5
142531333453

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 14, 25, 31, 33, 34, 53.

Evenwichtige rij5 van 5
1319384458

Hoogst scorende getallen met som 163 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 3, 19, 38, 44, 58.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

131522313438

Achterstallig

Langst niet getrokken

22021445155
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 45.057.474. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,891. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)3+ treffers
Hete getallen0,6360,67%
Achterstallige getallen0,6931,11%
Aller tijden koplopers0,6560,44%
Typische vorm0,6160,44%
Vaak voorkomende paren0,5821,56%
Willekeurige keuze (theorie)0,611,09%

Hoe New York Lotto werkt

New York Lotto is een loterij uit Verenigde Staten. Elke rij heeft 6 hoofdgetallen van 1 tot 59. De trekkingen worden georganiseerd door New York Lottery. De trekkingen vinden plaats op woensdag en zaterdag. De kans op de jackpot met één rij is 1 op 45.057.474. De huidige jackpot is US$ 10.200.000 en de volgende trekking sluit op 14 okt 2026.