Mark Six (HK)

Kies 6 getallen uit 1–49

Hongkong SAR van ChinaKans op de hoofdprijs: 1 op 13.983.816Alleen uitslagen
Laatste trekking · 10 okt 2026
12142033343731
Jackpot
US$ 28.000.000
Uren
13
Minuten
35
Seconden
51
Officiële website

LottaGo verkoopt deze loterij niet. Loten worden verkocht door The Hong Kong Jockey Club: controleer of je mag spelen waar je woont. 18+.

Andere loterijen online

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 305 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    182128313442
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 18, 21, 28, 31, 34, 42.
  2. 2
    71828313446
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 7, 18, 28, 31, 34, 46.
  3. 3
    131925364243
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 13, 19, 25, 36, 42, 43.
  4. 4
    182530313237
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 18, 25, 30, 31, 32, 37.
  5. 5
    11216283349
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 139 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 12, 16, 28, 33, 49.
Algemene top1 van 5
182128313442

Getallen met de hoogste totaalscore: 18, 21, 28, 31, 34, 42.

Trend2 van 5
71828313446

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 7, 18, 28, 31, 34, 46.

Achterstallige getallen3 van 5
131925364243

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 13, 19, 25, 36, 42, 43.

Stabiele getallen4 van 5
182530313237

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 18, 25, 30, 31, 32, 37.

Evenwichtige rij5 van 5
11216283349

Hoogst scorende getallen met som 139 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 12, 16, 28, 33, 49.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

4712283134

Achterstallig

Langst niet getrokken

31316214249
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 13.983.816. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,444. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)3+ treffers
Hete getallen0,7621,78%
Achterstallige getallen0,7822,22%
Aller tijden koplopers0,7381,56%
Typische vorm0,742,67%
Vaak voorkomende paren0,7242,22%
Willekeurige keuze (theorie)0,7351,86%

Hoe Mark Six (HK) werkt

Mark Six (HK) is een loterij uit Hongkong SAR van China. Elke rij heeft 6 hoofdgetallen van 1 tot 49. De trekkingen worden georganiseerd door The Hong Kong Jockey Club. De trekkingen vinden plaats op dinsdag, donderdag en zaterdag. Eén rij kost HK$ 10,00 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 13.983.816. De huidige jackpot is US$ 28.000.000 en de volgende trekking sluit op 13 okt 2026.