LottoStar

Kies 5 getallen uit 1–52 en 1 Bonusgetal uit 1–10

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 25.989.600Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
191621232
Jackpot
US$ 2.200.000
Dagen
01
Uren
14
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 979 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    1222835514
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 1, 22, 28, 35, 51.
  2. 2
    8132223311
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 8, 13, 22, 23, 31.
  3. 3
    2242829472
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 2, 24, 28, 29, 47.
  4. 4
    3814355110
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 3, 8, 14, 35, 51.
  5. 5
    1203639453
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 141 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 20, 36, 39, 45.
Trend2 van 5
8132223311

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 8, 13, 22, 23, 31.

Achterstallige getallen3 van 5
2242829472

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 2, 24, 28, 29, 47.

Stabiele getallen4 van 5
3814355110

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 3, 8, 14, 35, 51.

Evenwichtige rij5 van 5
1203639453

Hoogst scorende getallen met som 141 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 20, 36, 39, 45.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

1822273146

Achterstallig

Langst niet getrokken

61117282946
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 25.989.600. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,983, Bonusgetal p = 0,718. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Bonusgetal geraden3+ treffers
Hete getallen0,5139,8%0,44%
Achterstallige getallen0,47812%0,44%
Aller tijden koplopers0,4629,1%0%
Typische vorm0,46411,1%0%
Vaak voorkomende paren0,44410,2%0,44%
Willekeurige keuze (theorie)0,48110%0,43%

Hoe LottoStar werkt

LottoStar is een loterij uit Verenigde Staten. Elke rij heeft 5 hoofdgetallen van 1 tot 52 plus 1 Bonusgetal van 1 tot 10. De trekkingen worden georganiseerd door Multi-State Lottery Association. De trekkingen vinden plaats op maandag, woensdag en zaterdag. Eén rij kost US$ 1,00 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 25.989.600. De huidige jackpot is US$ 2.200.000 en de volgende trekking sluit op 14 okt 2026.